Jste svářeč? Přečtěte si víc o naší jedinečné nabídce!

Mám záujem

Místo práce

Česká Lípa, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

33 600

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jste svářeč a hledáte si dobře ohodnocenou práci? Umíte svařovat s co2 a máte svářečský průkaz? Pojďte se s námi o vaše zkušenosti a praxi podělit a pracujte pro nás.

Náplň práce:
  • svařování stoupaček a koutových svárů při výrobě skeletů vagónů tramvají a vlaků

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme vám:

  • mzda od 205 Kč/h čistého + bonusy ze strany podniku
  • ubytování zdarma (možnost výběru ze 3 ubytoven, možnost být sám na pokoji za příplatek 1000 Kč)
  • práce na HPP
  • nástup ihned
  • práce možná i na turnusy
  • PRAVIDELNÉ ZÁLOHY

Informácie o výberovom konaní

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Místa se obsazují, proto neváhejte a reagujte ještě dnes. Můžete zaslat také váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Práce je pro lídra v průmyslu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
  • certifikát na svařování EN 135 (propadlý vám rádi obnovíme)
  • zkušenosti ve svařování metodou MIG/MAG alespoň 3 roky
  • orientaci ve výkresové dokumentaci

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Zita Havrilová
E-mail: poslať životopis
ID: 3531487   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   33 600