Slévárenský dělík

Mám záujem

Místo práce

Ostrava, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

150 ve ZD

Termín nástupu

12.11.2018

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kvalifikovaného slévače, který bude provádět činnosti nutné pro správnou výrobu forem a jader odlitků
Dále bude:
• Provádět navážení modelů a jaderníků pod mísiče dle denního plánu.
• Kontrolovat poloformy a jádra.
• Provádět skládání forem, zajišťuje výrobu jader.
• Provádět kompletaci tavby dle denního plánu.
• Provádět obsluhu a údržbu stroje.
• Provádět výrobu forem a jader dle PKP.
• Zajišťovat přípravu kokil pro výrobu STV
• Spolupracovat při ověřování nových technologií.
• Provádět činnosti dle předpisů a instrukcí systému řízení kvality dle norem ISO.
• Plnit další úkoly vyplývající ze sjednaného druhu práce uložené příslušným vedoucím zaměstnancem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

zaškolení nekvalifikovaných pracovníků s chutí pracovat
20 dní dovolení
zajímavé platové ohodnocení
možnost zabezpečení ubytování cca 10 min pěšky
práce pouze na ranní směny
možnost práce přesčas

Informace o náboru

  • nutné vlastnit vazačský průkaz
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • v případě zájmu zašlete CV
  • v případě zájmu bližších informací volejte na tel. +420739608539

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 46 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírensko-slévárenská společnost s tradicí a jeden z předních světových výrobců odstředivě litých válců.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikol Damková
Tel.: +420 734 397 998
E-mail: poslat životopis
ID: 3531558   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   150 ve ZD