Super brigáda v tiskárně 140 Kč/hod. + příplatky

Mám záujem

Místo práce

Chrášťany, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

140 - 175 Kč/hod

Termín nástupu

08.11.2018

Druh pracovního poměru

na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy a kolegyně na sezónní výpomoc do tiskárny. Pokud jsi starší 18 let, rád/a se učíš novým věcem a nebojíš se práce, tak hledáme právě tebe! Můžeme ti nabídnout nenáročnou brigádu v moderní digitální tiskárně s dobrým zázemím pro zaměstnance, zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, zálohy a hlavně pohodu a přátelské kolegy na pracovišti.

Co tě u nás čeká:
  • kontrola kvality vyhotoveného materiálu, tedy kalendářů, přáníček, fotoknih, pozvánek....
  • balení a expedice vyhotoveného materiálu
  • jednoduchá obsluha digitálních strojů
  • nenáročná výpomoc na skladě

Jaká je pracovní doba?
LISTOPAD
  • pracuje se v 8-mi hodinových směnách do PO do PÁ - třísměnný provoz
ranní 6h - 14h
odpolední 14h - 22h
noční 22h - 6h

PROSINEC
  • pracuje se ve 12-ti hodinových směnách - krátký/dlouhý týden

Informace o náboru

  • odměna 140 Kč/hod
  • příplatek na noční směnu + 15%
  • příplatek za víkendové směny + 10%
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • zálohy každý týden v hodnotě 1 000 Kč
  • ZDARMA svozový autobus ze Zličína a zpět (cesta cca 7 minut)
  • smlouva na DPČ s možností přestupu do kmenového stavu na HPP
  • dobře vybavené zázemí (šatna, vlastní skříňka, plně vybavená kuchyňka ...)
  • čisté prostředí
  • nekonvenční atmosféra a přátelští kolegové na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Stabilní firma působící na českém trhu v polygrafickém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • věk min. 18 let
  • flexibilita
  • základy práce na PC
  • manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia, s.r.o.
5.Května 35/1141
140 00 Praha 4

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Pačutová
Tel.: +420 734 567 774
E-mail: poslat životopis
ID: 3534329   Datum zveřejnění: 8.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   140 - 175 Kč/hod