Chcete vydělávat 20 000 Kč čistého? Je to možné! Nechte se u nás zaměstnat jako řidič VZV.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Jihlava, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
20000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte praxi jako řidič VZV a hledáte lepší práci? Máme poslední volná místa v automobilce na Moravě. Plat 20 000 Kč čistého, příspěvek na ubytování nebo možnost bydlení na ubytovně. Vyberte si práci u nás a určitě budete spokojeni.

Vaší náplní práce bude:
vývoz a dovoz železných krabic na pracoviště
nakládání kamionů
převážení plechů
pracovat budete na směny, jedna směna 12 hodin, střídání krátký - dlouhý týden

Zamestnanecké výhody, benefity

stabilní místo v zahraniční automobilce
zajímavé finanční ohodnocení 20 000 Kč čistého
chutné obědy v jídelně za 27 Kč
místo k bydlení na dělnické ubytovně
příspěvek na ubytování 3000 Kč měsíčně
základní mzdu od 110 Kč čistého do 127 Kč v čistého (od druhého měsíce)
možnost pracovat přesčas za příplatek 15 Kč/hod. netto
školení před nástupem zdarma
možnost práce na TPP nebo dohodu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Máme poslední volná místa v automobilce na Moravě

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

praxi jako řidič VZV alespoň 1 - 2 roky
platný evropský průkaz VZV

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3544389  Datum zveřejnění: 21.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000