Hledáte práci operátora ve výrobě? Vycestujte do Čech: plat 550 Kč netto, ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Místo práce
Třinec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Základní složka mzdy: 508 Kč netto + docházkový bonus 39 Kč + další výkonnostní bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se zaměstnancem firmy, která dodává komponenty pro velké automobilové
společnosti. Vaším úkolem bude výroba částí karoserie pro značky Hyundai a KIA.
Nabízíme Vám férové platové ohodnocení, dopravu do Čech a ubytování zdarma. Neváhejte
nás kontaktovat ihned.

Náplň práce:
- obsluha automatického svářecího stroje - žádná pásová výroba
- manipulace s komponenty o maximální hmotnosti 15 kg
- vizuální kontrola svarů a uložení na paletu
- dvousměnný provoz
- práce vhodná pro ženy, muže i páry

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás získáte?
- mzdu 550 Kč netto
- dopravu do Čech ZDARMA
- ubytování 100% zdarma nedaleko místa práce
- volné víkendy
- dvakrát do roka mimořádné prémie za docházku
- stabilní práci na trvalý pracovní poměr
- osobní ohodnocení každého pracovníka
- možnost práce přesčas během víkendu
- zajištěn pitný režim na pracovišti
- stravování v závodní jídelně, výběr ze 3 hlavních jídel
- docházkový bonus 39 Kč
- v závodě jsou k dispozici šatny a sprchy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

líder v automotive v Třinci

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivé a samostatné zaměstnance
- minimální vzdělání: ukončená základní škola
- fyzická zdatnost výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3546443  Datum zveřejnění: 24.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základní složka mzdy: 508 Kč netto + docházkový bonus 39 Kč + další výkonnostní bonusy