Uvolnilo se žádané místo svářeče v Českéi Lípie !

Manuvia, a. s.

Místo práce
Česká Lípa, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Mzda: 35 400 Kč v čistom + odmeny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste svářeč a hledáte si dobře ohodnocenou práci? Umíte svařovat s co2 a máte svářečský průkaz? Pojďte se s námi o vaše zkušenosti a praxi podělit a pracujte pro nás.

Náplň práce
-svařování stoupaček a koutových svárů při výrobě skeletů vagónů tramvají a vlaků

Náplň práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme vám
-mzda od 205 Kč/h čistého + bonusy ze strany podniku
-ubytování zdarma (možnost výběru ze 3 ubytoven, možnost být sám na pokoji za příplatek 1000 Kč)
-práce na HPP
-nástup ihned
-práce možná i na turnusy
-PRAVIDELNÉ ZÁLOHY

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Místa se obsazují, proto neváhejte a reagujte ještě dnes. Můžete zaslat také váš životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

líder ve výrobie kolejových vozidel

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
-certifikát na svařování EN 135 (propadlý vám rádi obnovíme)
-zkušenosti ve svařování metodou MIG/MAG alespoň 3 roky
-orientaci ve výkresové dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3546446  Datum zveřejnění: 24.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mzda: 35 400 Kč v čistom + odmeny