Nová pracovní nabídka - Svářeč ubytování Zdarma

Manuvia, a. s.

Místo práce
Česká Lípa, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35400

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste svářeč a hledáte si dobře ohodnocenou práci? Umíte svařovat s co2 a máte svářečský průkaz? Pojďte se s námi o vaše zkušenosti a praxi podělit a pracujte pro nás.

Náplň práce
-svařování stoupaček a koutových svárů při výrobě skeletů vagónů tramvají a vlaků

Zaměstnanecké výhody, benefity

-mzda od 205 Kč/h čistého + bonusy ze strany podniku
-ubytování zdarma (možnost výběru ze 3 ubytoven, možnost být sám na pokoji za příplatek 1000 Kč)
-práce na HPP
-nástup ihned
-práce možná i na turnusy
-PRAVIDELNÉ ZÁLOHY

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pracujte ako svárač v známej firme Bombardier.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-certifikát na svařování EN 135 (propadlý vám rádi obnovíme)
-zkušenosti ve svařování metodou MIG/MAG alespoň 3 roky
-orientaci ve výkresové dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3554582  Datum zveřejnění: 6.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35400