Fakturant

Manuvia, a. s.

Místo práce
Ostrava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Účetnictví faktur a dobropisů
• Evidence a archivace dle platných účetních, daňových a interních předpisů
• Zpětná kontrola faktur a podkladů k fakturaci
• Řešení případných nesrovnalostí ve fakturách a návrhy řešení
• Komunikace s dodavateli a odběrateli
• Spolupráce v rámci účetního oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobá spolupráce na HPP
• Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30
• Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově
• Vstupní zaškolení
• Průběžné odborné školení na aktuální témata
• Nástup možný ihned
• Místo práce: Ostrava

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme mezinárodní skupina, která se specializuje jak na vyhledávání a výběr agenturních zaměstnanců a jejich dočasné přidělení, tak na vyhledávání a výběr talentů středního managementu. Zároveň poskytujeme kompletní servis v oblasti personálního poradenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti ekonomiky, účetnictví
• Všeobecná znalost daňových a účetních předpisů
• Zkušenosti z obdobné pozice bereme jako výhodu
• Orientaci v programu POHODA rovněž
• Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Logické myšlení, preciznost
• Samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3564374  Datum zveřejnění: 15.3.2019