Ideální práce pro muže, ženy a páry s ubytkem zdarma

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 500 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost, která patří k lídrům v elektrotechnickém průmyslu, hledá nové lidi do výroby v Pardubicích. Využijte šanci a začněte ihned i bez předchozí praxe. Nabízíme vám stabilní plat až 23 500 Kč, práci v moderním a čistém prostředí, výkonnostní a docházkové bonusy, jakož i ubytování a dopravu ZDARMA.

Náplň práce:
Výroba rádií, autorádií a elektrosoučástek
Obsluha strojů – balení, vážení, kontrola a správné etiketování
Pravidelná údržba strojů
Kontrola kvality výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování a dopravu zdarma
Stabilní výdělek až 23 500 Kč
Místo u celosvětově známé značky
Výkonnostní a docházkové bonusy
Možnost začít získávat zkušenosti i bez předchozí praxe
Čisté a klimatizované pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity – slevy na výrobky společnosti, lístky do divadla

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Více pracovních nabídek ve výrobě a logistice najdete na www.mnvia.com/pracovni-nabidky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3580356  Datum zveřejnění: 17.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 500 Kč