Obráběč CNC strojů - zaškolíme, postupné navyšování mzdy, ubytování Zdarma

Manuvia, a. s.

Místo práce
Vsetín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nastavení a obsluha CNC strojů, přesná výroba součástek dle výkresů a technologických procesů
- příprava a nastavení stroje, opracování dílů (převážně odlitků)
- evidence technických údajů o průběhu a výsledcích práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- motivující plat od 165 Kč/h čistého + postupné navyšování
- po domluvě možné TURNUSY a přesčasy
- ZÁLOHY
- UBYTOVÁNÍ zdarma, případně PŘÍSPĚVEK na dopravu
- mzda vždy včas
- pracovní oblečení dostanete při nástupu zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na uvedený telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný klient působící ve strojírenském průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na cnc obráběcích centrech
- praxe v jednom z uvedených programů
- orientace ve výkresové dokumentaci
- vazačský a jeřábnický průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3600638  Datum zveřejnění: 14.2.2019