Slévárenský dělník

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pohraniční 106, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
- zajímavé platové ohodnocení od 20.000 do 23.200 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme do pracovního poměru dělníky do slévárenské výroby. Máme k dispozici více pracovních pozic: slévač, tavič II (pánvař), slévárenský dělník vybíječ, čistič. Praxe v oboru a zkušenosti z oboru jsou výhodou, ne však podmínkou – je možnost zaučení na dané pozici. Budete pracovat pro společnost s velkým objemem zakázek pro tuzemské i zahraniční klienty a významným postavením na trhu.
Svou prací přispějete ke vzniku nových odlitků, které mají různé využití ve strojírenském průmyslu a výrobě (např. válce pro válcovny plechů apod.).

Ke zvládnutí zadaných pracovních úkolů budete potřebovat:
- platný vazačský a jeřábnický průkaz (v případě potřeby zajistíme obnovu platnosti proškolením)
- manuální zručnost, samostatnost a chuť pracovat, 100% docházku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Máme co nabídnout:
- možnost zabezpečit ubytování
- možnost stravování v jídelně podniku
- práce na hlavní pracovní poměr
- pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle: 739 608 539

Informace o náboru

S každým uchazečem realizujeme obhlídku pracovní pozice a osobní pohovor.

Uchazeči spolehliví, týmoví hráči, otevření komunikaci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která se zabývá výrobou různých odlitků pro další využití s celosvětovou expedicí pro různé klienty.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3616709  Datum zveřejnění: 21.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: - zajímavé platové ohodnocení od 20.000 do 23.200 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně