Montážny pracovník, zabezpečená bezplatná doprava alebo ubytovanie!

Mám záujem

Místo práce

Trnavský kraj, Slovensko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

735€ + výkonnostný bonus 110,25€ + dochádzkový bonus + príplatky + bezplatná doprava

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž dielov, obsluha montážnej linky
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality
Výkon práce : Voderady

  • zabezpečená bezplatná autobusová doprava zo smeru Komárno, Vozokany, Piešťany, Hlohovec, Jelka, Smolenice, Sereď, Galanta, Trnava
  • dlhodobá práca na TPP
  • možnosť bezplatného ubytovania
  • bezplatná doprava
  • možnosť čerpania záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
  • manuálna zručnosť

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Wincott People
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Medvecká
Tel.: +421917205205
E-mail: poslať životopis
ID: 3617251   Datum zveřejnění: 8.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   735€ + výkonnostný bonus 110,25€ + dochádzkový bonus + príplatky + bezplatná doprava