Operátor výrobní linky se spoustou benefitů

Mám záujem

Místo práce

Brno-Slatina, Česko

Informace o mzde

22000 - 25000 Kč za měsíc bez započítaných benefitů a příplatků

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • vizuální kontrola a měření produktů
  • obsluha výrobních linek
  • manipulace s produkty společnosti a jejich skládání na určené místo
  • provádění korektivních a preventivních prací a neustálého zlepšování systému řízení výrobního procesu
  • možný posun na pozici seřizovače výrobních linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní a dlouhodobá práce na HPP jako zaměstnanec firmy se sídlem v Brně Slatina
  • 5 týdnů dovolené
  • práce na HPP v kmenovém stavu
  • třísměnný provoz
  • vzdělání a rozvoj pracovníků
  • bonus za přítomnost
  • pololetní bonus dle výsledků firmy
  • jazykové kurzy a vzdělání
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • motivující finanční ohodnocení + výkonové prémie
  • mimořádné prémie 2x ročně
  • balíček zaměstnaneckých benefitů + příspěvek na stravování
  • nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Ve výrobním závodě v Brně vyrábí již téměř 12 let samomazná kluzná ložiska s použitím především v automobilovém průmyslu, ale i v jiných odvětvích.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • dobrý zdravotní stav (zejména zrak)
  • spolehlivost
  • zkušenost ve výrobě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia, a. s.
Na Rovince 879
72000 Ostrava

Kontakt

ID: 3641860   Datum zveřejnění: 11.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22000 - 25000 Kč za měsíc bez započítaných benefitů a příplatků