Vodič nízkozdvižného motorového vozíka s ubytovaním v Hlohovci

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec, Slovensko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
770 - 1 016 EUR/mesiac770+246

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s obsluhou nízkozdvižného motorového vozíka tzv. vláčika? Chcete zarábať mesačne cez 1 016 € brutto? Ponúkame vám stabilnú prácu v novootvorenom závode v Hlohovci. Práca je s ubytovaním, ktoré máte ZDARMA.

Čo bude vašou náplňou práce?

Závod v Hlohovci zabezpečuje výrobu nárazníkov automobilov.

Obsluha nízkozdvižného motorového vozíka s volantovým riadením zahŕňa:

- zabezpečovanie fyzického a systemového transferu materálu, tovaru, obalov načas a na správne miesto
- vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu
- rotovanie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
- informovanie nadriadeného o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

Pracuje sa na trojzmennej prevádzke (zmeny sú 8 hodinové – ranné, poobedné a nočné).

Závod sa nachádza v Hlohovci cca 30 km od Trnavy. Ubytovanie je zabezpečené zadarmo. Navyše vám prispejeme aj na dopravu. Doprava do výrobnej haly v rámci Hlohovca je zdarma.

• Práca v rýchlo rastúcej rodinndej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci racovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Odmeny vyplácané polročne
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za dobré nápady
• Odmeny pri jubileách
• Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
• Príspevok na dopravu
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v automotive

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- spoľahlivosť, zručnosť, chuť učiť sa
- vysoká miera zodpovednosti
- manuálna zručnosť, logické myslenie
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- praktické skúsenosti s vedením nízkozdvižného vozíka výhodou typu C, W1
- platné oprávnenie na vedenie motorovéh vozíka výhodou
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3646950  Datum zveřejnění: 17.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 770 - 1 016 EUR/mesiac770+246