Získejte práci jako montér autosedaček! Ubytko zdarma!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Nový Jičín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17515 Kč + bonusy 4000 Kč + noc, presčas

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáž kovových konstrukci sedadel do automobilů
• kontrola hotových výrobků, manuální kontrola
• balení a hlášení poruch

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás získáte?

- Výdělek do 24 000 Kč
- Základ mzdy 17 515 Kč
- možnost pracovat přesčasy a přilepšit si tak na výplatní pásce (např. příplatek 100% svátek, 70% víkend)
- odměna od mistra do 4000 Kč + bonusy
- ubytování ZDARMA
- příspěvek na stravování
- možnost kariérního růstu
- stabilní práci na HPP
- práci v čistém prostředí, v moderní výrobní hale
- možnost využít dopravu do zaměstnání zdarma (zdanění přepravy autobusem měsíčně 400 Kč)
- možnost vyžádat si příspěvek za dopravu do zaměstnání (pokud nevyužíváte autobus společnosti)
- možnost záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Práce je pro lídra v automotive.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• práce je vhodná pro všechny, co chtějí získat praxi v mezinárodní automobilové společnosti a být u zrodu komponentů pro největší a nejznámější značky

• předchozí zkušenosti s prací v automobilovém průmyslu jsou výhodou, ne však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3659563  Datum zveřejnění: 6.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17515 Kč + bonusy 4000 Kč + noc, presčas