Pracuj jako operátor výroby a vydělávej 25 000 Kč + bonusy

Mám záujem

Místo práce

Kolín, Česko

Informace o mzde

25 000 Kč brutto měsíční mzda první 3 měsíce + bonusy a příplatky

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujte jako operátor výroby v Kolíně. Krom atraktivního platu 26 000 Kč získáte i nadstandardní péči jako posilovna a rehabilitace nebo firemní akce. Nabízíme vám stabilní místo v auto-moto, kde se pracují osmihodinovky a víkendy jsou volné.

Co bude vaší náplní práce?

  • montáž dílů automobilů u výrobní linky
  • manuální práce ve stoje
  • kontrola kvality produkce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás získáte?

  • atraktivní plat 25 000 Kč
  • volné víkendy
  • 13. plat vyplácený třikrát ročně
  • práce v osmihodinových směnách
  • možnost předčasů
  • 5 týdnů dovolení
  • levné obědy za 26,60 Kč v jídelně přímo v továrně
  • práci i bez předcházejících zkušeností
  • výkonnostní a docházkový bonus
  • možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu
  • zabezpečené ubytování
  • nadstandardní péče o zaměstnance, posilovna, rehabilitace

Informace o náboru

25 000 Kč brutto měsíční mzda první 3 měsíce
26 070 Kč brutto měsíční mzda od 4 měsíce
2 086 prémie za docházku
1 049 příplatky dle ZP
1 823 prémie za výkon od 6 měsíce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Lídr v automotive - Kolín.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

  • muže s chutí pracovat v automobilovém průmyslu
  • lidi, kteří se zájímají o dlouhodobou práci
  • mají dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia
Staničné námestie 13
04001 Košice

Kontakt

ID: 3661591   Datum zveřejnění: 7.5.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 000 Kč brutto měsíční mzda první 3 měsíce + bonusy a příplatky