100 Kč v čistom - neváhaj a kontaktuj nás - Kutná Hora / operátor výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kutná Hora, Česko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
100 Kč/hod.480€ / 1OO Kč/ hod - netto / + 720€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž komponentov na výrobnej linke v elektrotechnickom priemysle
príprava a roznášanie súčiastok vo výrobe
kontrolovanie počtu komponentov
inventúry

Čo ponúkame ?

možnosť zarábať až 900 € netto
rôznorodú prácu aj bez praxe
výkonnostné a dochádzkové bonusy
základnú zložku mzdy 480€
každodennú starostlivosť nášho koordinátora priamo na pracovisku
prax v medzinárodnej spoločnosti
zamestnanie v modernom a čistom prostredí
ubytovanie ZDARMA
zamestnanie v čistom a modernom prostredí

Informácie o výberovom konaní

ak Vás naša ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať :

osobne : Manuvia - Staničná 1268,
093 01 Vranov n/T
/ budova SAD /

telefonický : 0911 /82 82 06

emailom : [email protected]

nemáš načo čakať !!!!

budeme kontaktovať všetkých uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je popredným výrobcom v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Hľadáme :

ľudí so záujmom o rozmanitú, jednoduchú a pestrú prácu
zmysel pre zodpovednosť a spoľahlivosť
dobré matematické zručnosti
ľudí s ochotou a chuťou pracovať
zodpovednosť
flexibilitu
skúsenosti s výrobou výhoda
zručnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3675099  Datum zveřejnění: 22.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 Kč/hod.