Skladník a vodič vysokozdvižného vozíka vo Voderadoch pri Trnave

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady, Slovensko
Termín nástupu
ihned
788 - 975 EUR/mesiaczáklad mzdy 788€ + dochádzkový bonus do 40€ + výkonnostný bonus do 118€ + príplatky za zmennosť podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných záujemcov o pozíciu skladník a vodič VZV pre nášho klienta, ktorý je jeden z najväčších dodávateľov sedacích a elektronických systémov.
Vašou náplňou práce bude preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade.
Ďalej:
- práca v sklade,
- príprava materiálu,
- naskladňovanie a vyskladňovanie materiálov a konštrukcií na sedačky
- naváženie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
- manuálne balenie sedačiek a príprava k nakladaniu
- nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu

Predpokladaný mesačný plat 946€ + príplatky za zmennosť podľa ZP
- základ mzdy 788€ + dochádzkový bonus do 40€ + výkonnostný bonus do 118€ + príplatky za zmennosť podľa zákonníka práce
- doprava do práce je zabezpečená a ZDARMA
- ubytovanie ZDARMA
- stravné lístky v hodnote 3,60€

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 136 000 zamestnancov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Globálny líder v oblasti automobilových sedadiel a elektronických systémov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- chuť pracovať
- na pozíciu nie je potrebný platný preukaz VZV, prax je však potrebná

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3675785  Datum zveřejnění: 29.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 788 - 975 EUR/mesiaczáklad mzdy 788€ + dochádzkový bonus do 40€ + výkonnostný bonus do 118€ + príplatky za zmennosť podľa zákonníka práce