Zarábajte ako operátor- montážnik autosedačiek až 1090€! v Kopřivnici

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kopřivnice, Česko
935 - 1 090 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 683€ + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž kovových konštrukcii sedadiel do automobilov
kontrola hotových výrobkov, manuálna kontrola
balenie a hlásenie porúch

atraktívny zárobok 935€ až 1090€
možnosť pracovať nadčasy a prilepšiť si tak na výplatnej páske (napr. príplatok 100% sviatok, 40% víkend)
dopravu do Kopřivnice, a späť ZDARMA
príspevok na stravovanie
možnosť kariérneho rastu
príplatky od majstra do 155 Eur
výkonnostné bonusy a priplatky
stabilnú prácu na TPP
prácu v čistom prostredí, v modernej výrobnej hale

Informácie o výberovom konaní

doprava zdarma z okolia Turzovky a späť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

lider vo výrobe sedačiek do áut

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

práca je vhodná pre všetkých, čo chcú získať prax v medzinárodnej automobilovej spoločnosti a byť pri zrode komponentov pre najväčšie a najznámejšie značky
ľudí, ktorí túžia vycestovať za zárobkom do Čiech
predchádzajúce skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú výhodou, nie však podmienkou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3690590  Datum zveřejnění: 10.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 935 - 1 090 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 683€ + bonusy a príplatky