Pracuj ako operátor výroby vo Voderadoch! Plat až 830 Eur!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Voderady, Slovensko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
735 - 830 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 735€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky:
• montáž dielov, obsluha montážnej linky
• ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
• práca vhodná prevažne pre mužov aj ženy
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

MZDOVÝ MODEL Lear Voderady:
 Základná mzda 735€ /mesiac brutto
 Dochádzkový bonus od prvého mesiaca max. 5% zo základnej mzdy ( až do výšky 36,75€)
 Mesačný výkonnostný bonus od prvého mesiaca- max 15% (110,25€) zo základnej mzdy daného mesiaca (indikátory sú bezproblémová dochádzka, žiadne disciplinárne problémy, produktivita zmeny)
 Práca nadčas počas prac. zmeny 25%,

prax nie je nutná - zaškolenie v tréningovom centre, je ale potrebná manuálna zručnosť z oblasti montáže
-sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť,dodržovanie pravidelnej dochádzky do práce.
• praktické myslenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v automotive

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

-ZŠ, Nižšie stredné odborné vzdelanie
-skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
-manuálna zručnosť
-precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3691708  Datum zveřejnění: 11.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 735 - 830 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 735€ + bonusy