Výroba tlmičov - Pardubice

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Pardubice, Česko
Termín nástupu
dohodou
16440,-Kč + 1840,-Kč (dochádzkový bonun) + 920,-Kč (výrobný bonus) brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v strojárskom priemysle. Výroba predných a zadných tlmičov do osobných automobilov.
Na stredisku sa nachádza viac pracovných liniek:
- skladanie piestov
- výroba trubiek
- výroba piestnych tyčí
- obsluha poloautomatických strojov
- lakovanie tlmičov

- UBYTOVANIE A DOPRAVA ZDARMA, poprípade príspevok na vlastné ubytovanie a dopravu
- priemerná hodinová mzda je 96 Kč/hod v čistom, po 1. roku je 100 Kč/hod
- príplatky podľa zákonníka práce
- týždenné zálohy
- možnosť firemného mobilného paušálu so zvýhodnenou tarifou
- dlhodobá a stabilná práca
- zmenový kalendár na pol roka dopredu
- 11 a 12 hod zmeny /dlhý a krátky týždeň/
- možnosť dobrovoľných nadčasov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis, alebo nám zavolajte.
Kontakt:
+421 911 828 202, [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodný závod ktorý sa radí medzi najväčších výrobcov tlmičov na svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojníctvo

- výhodou ukončené vzdelanie strojárskeho/technického zamerania
príp. prax v strojárenskom priemysle
- výhodou prax s kontrolou výrobkov
- požadujeme životopis
- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3695245  Datum zveřejnění: 16.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16440,-Kč + 1840,-Kč (dochádzkový bonun) + 920,-Kč (výrobný bonus) brutto