CNC Frézař - Německo - pouze 68 km od Rozvadova

Manuvia, a. s.

Místo práce
Amberg, Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha cnc fréz (3 - 5 osé)
- opracování materiálu dle výkresové dokumentace a 3D dat

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na německou pracovní smlouvu
- nástupní mzda 12,19 eur/h brutto
- zajištění ubytování (poskytujeme příspěvek cca 170 eur/měsíc (dle počtu odpracovaných hodin)
- jednosměrná cesta do DE je proplacená
- pomoc při vyřizování na úřadech
- sleva na děti dle DE systému (1 dítě = 195 eur/měsíc)
- možnost vyřízení vrácení daně již po půl roce
- koordinátor přímo v místě pracoviště
- nástup možný dle domluvy ihned po schválení vašeho životopisu

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte vaše strukturované životopisy a my vás budeme kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná německá společnost, jejíž pobočka se nachází také v České republice, založená v roce 1962 se zaměřením na stavební a umělecké zámečnictví.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti v kovoobrábění
- praxe s obsluhou cnc frézky
- znalost výkresové dokumentace
- znalost práce v Auto Cad výhodou (3D výkresy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3707613  Datum zveřejnění: 2.7.2019