Operátor servisní linky, buď součástí výrobního procesu! Mzda až 25 tisíc v čistém + bonusy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce s automobilovými komponenty
- vizuální kontrola materiálů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- docházkové bonusy, výkonnostní bonusy, příspěvek na stravné i dopravu, možnost ubytování zdarma, zálohy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Chcete práci ihned, mít jistotu stabilního zaměstnání a motivační finanční ohodnocení? Staňte se operátorem servisní linky v elektrotechnickém průmyslu a staňte se součástí výrobního procesu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3732783  Datum zveřejnění: 6.8.2019