Zarábajte v Česku ako montážnik kovových zámkov do automobilov plat 680€+ bonusy!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Rožnov pod Radhoštěm, Česko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
680 - 750 EUR/mesiacZákladný plat 680€+ bunusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž kovových zámkov do automobilov
 kontrola hotových výrobkov, manuálna kontrola
 balenie a hlásenie porúch

atraktívny zárobok od 680€
• možnosť pracovať nadčasy a prilepšiť si tak na výplatnej páske (napr. príplatok 100% sviatok,
40% víkend)
príspevok na stravovanie
• možnosť kariérneho rastu a po 3 mesiacoch zvýšenie mzdy
výkonnostné bonusy a priplatky
• stabilnú prácu na TPP práca na 2 smeny , ranná, poobedná 8 hodín
• prácu v čistom prostredí, v modernej výrobnej hale
zabezpečená doprava z Čadca, Turzovka, Vysoká nad Kysucou, Podvysoká Rožnov pod Radhoštem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Líder najväčších značiek v automobilovom priemysle na Morave

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

práca je vhodná pre všetkých, čo chcú získať prax v medzinárodnej automobilovej spoločnosti
a byť pri zrode komponentov pre najväčšie a najznámejšie značky
 ľudí, ktorí túžia vycestovať za zárobkom do Čiech
 predchádzajúce skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú výhodou, nie však
podmienkou

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3757250  Datum zveřejnění: 7.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 680 - 750 EUR/mesiacZákladný plat 680€+ bunusy