Hľadáme operátorov výroby nárazníkov do automobilov pre podnik v Lozorne!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno, Slovensko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
717 - 850 EUR/mesiac717€ + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude vašou prácou?
nakladanie, vykladanie pripravených komponentov (predný, zadný nárazník)
manuálna práca pre zdatných mužov
ženy s dobrým zrakom pracujú v lakovni, kde kontrolujú komponenty

Čo vám ponúkame?
ubytovanie ZADARMO
doprava do práce a späť ZADARMO
dochádzkový a výkonnostný bonus
možnosť práce nadčas
základnú zložku mzdy 768€ (v skúšobnej dobe 717€)
príplatky za prácu nadčas
príplatky za prácu na nočnej, cez víkend či sviatok
možnosť výberu záloh pred prvou výplatou
obedy za cenu 0,80€ v jedálni priamo vo fabrike (5 jedál na výber)
nástup možný ihneď
jednoduchá, stabilná práca

Informácie o výberovom konaní

práca vhodná pre mužov aj ženy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je lídrom vo výrobe nárazníkov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť
ochota pracovať na zmeny
prax vo výrobe aspoň 1 rok

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3757626  Datum zveřejnění: 8.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 717 - 850 EUR/mesiac717€ + bonusy a príplatky