Zámečník - pouze ranní směny, 170 Kč/hod. čistého + možnost ubytování

Manuvia, a. s.

Místo práce
Brno-venkov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
170 Kč / hod netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kompletace trezorů podle výkresové dokumentace, dále jejich zaváření a obroušení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní a perspektivní zaměstnání na HPP
- mzda od 170 Kč/hod. čistého
- pouze ranní směny (možné turnusy)
- maloseriová výroba
- závodní stravování za zvýhodněnou cenu
- možnost ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Přední výrobce trezorů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v oboru zámečník a znalost svařování CO2 (platný svářečský průkaz ZM1)
- dokonalá znalost výkresové dokumentace
- fyzická zdatnost
- znalost broušení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3762807  Datum zveřejnění: 14.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 170 Kč / hod netto