Montážní dělník se svozem z F-M a NJ zdarma

Mám záujem

Místo práce

Kopřivnice, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • montážní práce při kompletaci konstrukcí pro autosedačky, montáž elektromotorů
  • kontrola hotových výrobků, manuální kontrola, balení výrobků dle balících předpisů
  • obsluha výrobních strojů
  • pracuje se buď na třísměnný provoz 8hodinové směny, nebo na 12ti hodinové směny, záleží na jaké pracoviště budete přiřazeni

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu HPP
  • plat od 24 000 Kč hrubého
  • příplatky za směny a plno dalších bonusů a výhod
  • zálohy od 5. odpracovaného dne
  • stravování v podnikové jídelně / obědy pouze za 25 KČ
  • 25 dní dovolené
  • svozová doprava z Frýdku – Místku a Nového Jičína ZDARMA
  • možnost si přivydělat formou přesčasů
  • pracovní oděv zdarma při nástupu
  • nástup možný IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, který působí ve výrobě opěrek a konstrukcí pro autosedačky přijmeme do svého týmu pracovníky do výroby. Jste manuálně zruční a hledáte si práci IHNED. Místo pracoviště se nachází v krásné turistické lokalitě města Kopřivnice.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia a. s., organizační složka
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová

Kontakt

Kontaktní osoba: Patricie Tatarková
Tel.: +420775867214
E-mail: poslat životopis
ID: 3771746   Datum zveřejnění: 25.9.2019