Elektromechanik - Ostrava

Mám záujem

Místo práce

Pohraniční, Ostrava-Vítkovice, Česko

Informace o mzdě

- zajímavé platové ohodnocení v průměru 23.200 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně

Termín nástupu

ihned

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušené elektromechaniky s platnou vyhláškou č. 50/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice. Budete pracovat v podniku s významným postavením a velkým objemem zakázek, který se zabývá výrobou, rekonstrukcí, modernizací a údržbou kolejových vozidel.
Náplní Vaší práce bude instalace kabelových rozvodů a jejich zapojování do rozvaděčů. Svou prací přispějete ke vzniku nových vlakových souprav.
Ke zvládnutí zadaných pracovních úkolů budete potřebovat:
  • platné oprávnění pro výkon činnosti podle vyhlášky č. 50/1978
  • samostatná orientace ve výkresové dokumentaci, schématech
  • manuální zručnost, samostatnost a chuť pracovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Máme co nabídnout:
  • možnost zabezpečit ubytování
  • možnost stravování v jídelně podniku
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé platové ohodnocení v průměru 23.200 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně
  • pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel. číslech: 725 872 539, 739 608 539

Informace o náboru

Nutno absolvovat osobní pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se výrobou, rekonstrukcí a modernizací drážních vozidel.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uchazeči spolehliví, týmoví hráči, otevření komunikaci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Weldhunters
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikol Damková
Tel.: +420739608539
E-mail: poslat životopis
ID: 3773491   Datum zveřejnění: 27.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   - zajímavé platové ohodnocení v průměru 23.200 Kč za základní pracovní dobu 7,5 hod denně