Všeobecná zdravotná sestra s odbornou spôsobilosťou

Mám záujem

Místo práce

Karlove Vary, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

1 200 - 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda 26850,- Kč/mesiac + 5000, - KČ zvláštna odmena, príplatky za odpracované soboty, nedele, sviatky a nočné podľa Zákonníka práce, +400, - KČ / mesiac príplatok za prácu na zmeny, + Osobné ohodnotenie od vrchnej sestry

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie a zaisťovanie základnej ošetrovateľskej činnosti prostredníctvom ošetrovateľského procesu
  • vyhodnocovanie potrieb a sebestačnosti zverených pacientov
  • sledovanie a vyhodnocovanie fyziologických funkcii pacientov
  • zaisťovanie a vykonávanie vyšetrení biologického materiálu získaného neinvazívnou cestou
  • poskytovanie komplexnej zdravotnej a ošetrujúcej starostlivosti pacientom
  • sledovanie a hodnotenie fyziologických funkcií pacientov
  • vedenie zdravotníckej dokumentácie (ručne, PC)
  • komunikácia so zdravotníckym personálom

Práca zdravotnej všeobecnej sestry je vo významnom kúpeľnom meste v Českej Republike v Karlových Varoch.
Karlove Vary alebo Karlovy Vary sú štatutárne mesto v západných Čechách a metropola Karlovarského kraja.
Zabezpečené ubytovanie v Karlových Varoch, cca 10 min peši od nemocnice.
Zamestnanec si na ubytovanie dopláca 3000 KČ o je cca 125€/ mesiac.
Hľadáme šikovné zdravotne sestry s možnosťou kariérneho rastu s vynikajúcim finančným zabezpečením. s

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať pre bližšie a podrobnejšie informácie. Pre absolventov zdravotných škôl ponúkame možnosť získania praxe od najskúsenejších zdravotných sestier a lekárov v špičkovej nemocnici a zároveň možnosť dobrého zárobku. Váš životopis zasielajte na e- mail. [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na telefónnom čísle: +421 918 934 341

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Základným poslaním spoločnosti je poskytovanie akútnej a následné, lôžkovej a ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre pacientov z radov obyvateľov i návštevníkov Karlovarského kraja, v základných, špecializovaných a super-špecializovaných odboroch, v maximálne možnom rozsahu, kvalite a dostupnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra/ Zdravotný asistent

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Odborná spôsobilosť k výkonu povolania všeobecnej sestry podľa platnej legislatívy
  • Trestná bezúhonnosť
  • Dobrý zdravotný stav
  • Profesionálny prístup
  • Samostatnosť a schopnosť tímovej spolupráce
  • Práca na PC

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia People SK
Jana Bottu 2
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Veľký
Tel.: +421918934341
E-mail: poslať životopis
ID: 3810784  Datum zveřejnění: 12.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda 26850,- Kč/mesiac + 5000, - KČ zvláštna odmena, príplatky za odpracované soboty, nedele, sviatky a nočné podľa Zákonníka práce, +400, - KČ / mesiac príplatok za prácu na zmeny, + Osobné ohodnotenie od vrchnej sestry