Business Development Manager

Manuvia, a. s.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Očekáváme, že v této pozici budete především

• Identifikovat a získávat nové obchodní příležitosti v oblasti personálního leasingu v rámci svěřených regionů
• Aktivně rozvíjet obchodní spolupráci a vztahy u stávajících klientů
• Připravovat kalkulace a prezentovat cenové nabídky
• Úzce spolupracovat a komunikovat s pobočkovými manažery a v rámci příslušného districtu
• Pravidelně zpracovávat report pro District manažera

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příležitost rozvíjet kariéru v mezinárodní skupině Manuvia
• Vysoká míra vlastní organizace práce
• Dlouhodobá spolupráce na HPP, v případě požadavku na spolupráci na živnost se umíme domluvit
• Fixní mzda + procenta ze zisku
• Služební automobil
• Notebook, telefon
• Plně hrazené Sick days
• Firemní akce
• Nástup možný ihned/dohodou

Informace o náboru

Divize Operations společnosti Manuvia přivítá do svého týmu nového člena na pozici Business Development Manager pro rozvoj obchodních aktivit na území České republiky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme Manuvia – mezinárodní personální společnost, která se specializuje na vyhledávání a výběr agenturních zaměstnanců, talentů středního managementu a servisu v oblasti personálního poradenství. Naší misí je najít každému člověku práci dle jeho požadavků a možností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ideálně zkušenosti s obchodní činností z prostředí personální agentury případně příbuzných oborů
• Zkušenosti s personálním leasingem
• Prokazatelné výsledky v získávání nových zakázek
• Orientace na trhu práce
• Vysoká úroveň komunikačních dovedností, schopnost naslouchat a komunikovat s různými typy zákazníků
• Znalost obchodních a vyjednávacích technik
• Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
• Schopnost samostatné organizace práce a plánování
• Prezentační dovednosti
• Časová flexibilita z důvodu častého pobytu na služebních cestách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3812383  Datum zveřejnění: 17.11.2019