Nová pracovní nabídka - Svářeč Ubytování Zdarma

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Liberecký kraj, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
220 EUR/mesiac+ bonusy a příplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jste svářeč a hledáte si dobře ohodnocenou práci? Umíte svařovat s CO2 a máte svářečský průkaz? Pojďte se s námi o vaše zkušenosti a praxi podělit a pracujte pro nás.

Náplň práce

Svařování stoupaček a koutových svárů při výrobě skeletů vagónů tramvají a vlaků

mzda od 220 Kč
ubytování zdarma (možnost výběru ze 3 ubytoven )
práce na HPP
závodná jídelna
PRAVIDELNÉ ZÁLOHY

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozici obsadzujeme pro lídra v strojírenství.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

3

certifikát na svařování EN 135 (propadlý vám rádi obnovíme)
zkušenosti ve svařování metodou MIG/MAG alespoň 3 roky
orientaci ve výkresové dokumentaci

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3825098  Datum zveřejnění: 4.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 220 EUR/mesiac