Pracuj ako obsluha výrobnej stanice v Malackách, plat od 710 € do 1120 € !

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky, Slovensko
Termín nástupu
27.1
710 - 1 120 EUR/mesiacZákladná (tarifná) mzda: - 710 € btto / mesiac+ bonusy+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobnej stanice, opakované vkladanie neopracovaného materiálu do laserovej stanice kde po spracovaní sa odoberá hotový / spracovaný kus podľa stanoveného pracovného postupu a vkladá sa do debny
- Splniť stanovenú normu, aby sa zabezpečilo, že objem výroby sa dosiahne v stanovenom čase
- Zabezpečuje kvalitu, vykonáva vizuálnu kontrolu vyrobených dielov podľa stanovených plánov kontroly
- Zlé časti materiálu sa musia označiť a zabezpečiť aby jeho umiestnenie šlo k chybnému materiálu

Základná (tarifná) mzda: - 710 € brutto / mesiac
Výkonnostný bonus:
> Od 75% výkonnosti je 0,05 € / za hodinu
> 100% výkon je 0,90 € za hodinu
> do max 115% výkonu je 1,68 € za hodinu
Mesačne to vychádza 75€, ale ak jeho norma je menšia tak tento bonus sa kráti na polovicu 35€
Bonus pre pozíciu "Nastavovač" od 0 € do 50 € btto / mesiac
Odmena za nadčasy
> nadčas počas týždňa je - 25% z priemernej mzdy
> nadčasy v sobotu - 50% priemernej mzdy v sobotu
> nadčasy v nedeľu - 50% priemernej mzdy v nedeľu
> nadčas počas sviatku je - 50% z priemernej mzdy za sviatok
> nadčasy na nočnú zmenu - 50% priemernej mzdy za nočnú zmenu
Odmena za prácu vpo sviatok - 150% priemernej mzdy
Odmena za nočnú zmenu: (22: 00-06: 00) - 0,93 € za hodinu
Odmena za popoludňajšíu zmenu (14: 00-22: 00) - 0,26 € za hodinu
Odmena za víkendové zmeny (sobota a nedeľa) - 13% z priemernej mzdy alebo podľa zákonníka (sobota 1,4945€ a nedela 2,989€)
Náhrada mzdy za prácu v sťaženom prostredí - 0,50 € za hodinu
Odmena za nepretržitú prevádzku: maximálne 62 € za základný hodinový fond (165 /mesiac)
Za každú odpracavanú zmenu nárok stravného v hodnote 3,83€

Štvorzmenka, 2-denné zmeny (06: 00-18: 00) 2-nočné smeny (18: 00-06: 00), 4 dni voľno, počas voľných dní je možné ísť do práce pre nadčasy.
 Trojzmenka 1x ranná, 1x nočná a 1 deň voľno, ale práca bez víkendov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder vo výrobe komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

minimálne základné vzdelanie
• manuálne zručný, dobrý zdravotný stav a to bez problémov s chrbtom a rukami, pracuje sa na 12 hodinových zmenách plus niekedy aj nadčasy zo strany klienta
• Technické myslenie pri práci, stíhanie práce v tempe.
• Dobrý zrak bez chýbajúcich prstov a končatín

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3853252  Datum zveřejnění: 21.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 710 EUR/mesiac