Reagujte bez životopisu

Pracuj v Malackách ako obsluha výrobnej stanice!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
710 EUR/mesiacZákladná (tarifná) mzda: - 710 € brutto / mesiac+ výkonnostný bonus do 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobnej stanice, opakované vkladanie neopracovaného materiálu do laserovej stanice kde po spracovaní sa odoberá hotový / spracovaný kus podľa stanoveného pracovného postupu a vkladá sa do debny
 - Splniť stanovenú normu, aby sa zabezpečilo, že objem výroby sa dosiahne v stanovenom čase
 - Zabezpečuje kvalitu, vykonáva vizuálnu kontrolu vyrobených dielov podľa stanovených plánov kontroly
 - Zlé časti materiálu sa musia označiť a zabezpečiť aby jeho umiestnenie šlo k chybnému materiálu

Základná (tarifná) mzda: - 710 € btto / mesiac
Výkonnostný bonus:
> Od 75% výkonnosti je 0,05 € / za hodinu
> 100% výkon je 0,90 € za hodinu
> do max 115% výkonu je 1,68 € za hodinu
Mesačne to vychádza 75€, ale ak jeho norma je menšia tak tento bonus sa kráti na polovicu 35€
Bonus pre pozíciu "Nastavovač" od 0 € do 50 € btto / mesiac
Odmena za nadčasy
> nadčas počas týždňa je - 25% z priemernej mzdy
> nadčasy v sobotu - 50% priemernej mzdy v sobotu
> nadčasy v nedeľu - 50% priemernej mzdy v nedeľu
> nadčas počas sviatku je - 50% z priemernej mzdy za sviatok
> nadčasy na nočnú zmenu - 50% priemernej mzdy za nočnú zmenu
Odmena za prácu vpo sviatok - 150% priemernej mzdy
Odmena za nočnú zmenu: (22: 00-06: 00) - 0,93 € za hodinu
Odmena za popoludňajšíu zmenu (14: 00-22: 00) - 0,26 € za hodinu
Odmena za víkendové zmeny (sobota a nedeľa) - 13% z priemernej mzdy alebo podľa zákonníka (sobota 1,4945€ a nedela 2,989€)
Náhrada mzdy za prácu v sťaženom prostredí - 0,50 € za hodinu
Odmena za nepretržitú prevádzku: maximálne 62 € za základný hodinový fond (165 /mesiac)
Za každú odpracavanú zmenu nárok stravného v hodnote 3,83€

Štvorzmenka, 2-denné zmeny (06: 00-18: 00) 2-nočné smeny (18: 00-06: 00), 4 dni voľno, počas voľných dní je možné ísť do práce pre nadčasy.
 Trojzmenka 1x ranná, 1x nočná a 1 deň voľno, ale práca bez víkendov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient sa zaoberá zabezpečovaním 100% kvality dielov v stanovenom čase a v zavedenej výrobnej norme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

minimálne základné vzdelanie
• manuálne zručný, dobrý zdravotný stav a to bez problémov s chrbtom a rukami, pracuje sa na 12 hodinových zmenách plus niekedy aj nadčasy zo strany klienta
• Technické myslenie pri práci, stíhanie práce v tempe.
• Dobrý zrak bez chýbajúcich prstov a končatín

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3862975  Datum zveřejnění: 4.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 710 EUR/mesiac