Reagujte bez životopisu

Pracuj ako operátor výroby v Sládkovičove, plat až 1200€!

Mám záujem

Místo práce

Sládkovičovo, Slovensko

Mzdové podmínky (brutto)

743 EUR/mesiaczáklad mzdy: 743,28€ + zákonné príplatky (sobota, nedeľa, riziko,..) + 15% variabilná zložka + 80€ prémia za dochádzku + 15€ dochádzkový bonus

Termín nástupu

ihned

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zvára drôt, vizuálne kontroluje kvalitu zvaru
buduje stroj (zaťahuje stroj), vykonáva dôkladnú kontrolu stroja podľa
kontrolného listu
obsluha strojových zariadení; kontrola strojov pred ich spustením a počas ich
chodu
zaťahuje, identifikuje a zhadzuje/ nakladá navíjadla/ odvíjadlá; nahadzuje a
vyhadzuje cievky; odoberá vzorky, príp. opravuje prietrhy; vykonáva čistenie
stroja/ linky
vedie evidenciu materiálu, kontroluje identifikáciu a identifikuje materiál
pracuje v súlade s výrobnou dokumentáciu oddelenia
firma vyrába širokú paletu výrobkov z drôtu a kordy do pneumatík

obedy vo výške 3,83 Eur(zamestnanec platí 0,83 Eur)
možnosť záloh každý týždeň 30 Eur (po 1. odpr. týždni)
ubytovanie zdarma nad 75 km, pri plnej dochádzke
zabezpečená doprava na zmeny - kyvadlová doprava zo Sládkovičova (železn. stanica, autobus.stanica)

ochota pracovať na 4 zmeny (12h) v nepretržitom režime 7:00–19:00, 19:00 – 7:00

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

klient sa zaoberá spracovaním drôtu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

spoľahlivosť, dodržiavanie pracovnej disciplíny, zodpovednosť, pracovitosť, svedomitosť, skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
dôležitý je vyhovujúci zdravotný stav pre rizikovú prácu v kategórii 3 (hluk a prach)
fyzická kondícia na prácu s bremenami

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a.s.
Nám. Slobody 22
97101 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea SEDLÁKOVÁ
Tel.: +421905920725
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3862987  Datum zveřejnění: 4.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 743 EUR/mesiac