Všeobecná sestra v nemocnici Karlovy Vary

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Karlovy Vary, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
26 850 - 38 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte v krásnom prostredí Karlových Varov a zarábajte až 38 000 CZK (základná zložka mzdy – 26 850 CZK + príplatky).
Náplň práce:
poskytovanie základnej zdravotnej starostlivosti
poskytovanie špecializovanej ošetrovateľskej starostlivosti
sledovanie a hodnotenie fyziologických funkcií pacientov
vedenie zdravotníckej dokumentácie (ručne, PC)
komunikácia so zdravotníckym personálom.
/Viac informácií o náplni práce zašleme uchádzačkám mailom/

Momentálne máme voľné miesta na pozíciu všeobecnej sestry aj na týchto oddeleniach:
interné oddelenie
kardiologické oddelenie
chirurgické oddelenie
infekčné oddelenie
gynekologicko - pôrodnícke oddelenie
anestéziologicko - resuscitačné oddelenie.
Platové ohodnotenia na týchto oddeleniach sú rôzne, informácie vám podáme pri pohovore.

Ďalšie výhody, ktoré budete mať, ak sa rozhodnete pracovať pre Karlovarskú krajskú nemocnicu:
motivačné platové ohodnotenie: základná zložka mzdy + mesačný bonus + príplatky za zmennosť + osobné príplatky /s bonusom a príplatkami sa váš plat môže vyšplhať až na 38 000 Kč v hrubom/. Bližšie informácie o mzde vám podáme telefonicky a na osobnom pohovore
zmenový kalendár na rok dopredu s pravidelnou aktualizáciou / 12 hodinové zmeny/
týždeň dovolenky nad rámec zákona
3 dni zdravotné voľno s úhradou mzdy
stravovanie pre zamestnancov /obed 37Kč/
výhodné mobilné tarify
práca v príjemnom prostredí Karlových Varov
možnosť zlepšiť svoje odborné kvalifikácie a zručnosti
podpora zo strany zamestnávateľa
zázemie v krajskej modernej, zrekonštruovanej a veľmi dobre vybavenej nemocnici
sprostredkovanie práce v Čechách, práca pre českého zamestnávateľa.
Ubytovanie:
plne vybavené ubytovanie v centre kúpeľov
cena ubytovania je 175 CZK/ za noc + 15% DPH

Ak Vás táto ponuka zaujala a myslíte si, že práve Vy spĺňate požiadavky, dajte nám o sebe vedieť.
Pošlite svoj profesný životopis a doklad o vzdelaní na uvedené kontakty a my Vás budeme kontaktovať ASAP.
Nie je nutná osobná účasť na pohovore s personalistami nemocnice, pohovory sa po dohode môžu realizovať aj cez SKYPE.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovanie akútnej a následne aj lôžkovej a ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre pacientov, z radov obyvateľov i návštevníkov Karlovarského kraja, v základných a špecializovaných odboroch, v maximálnom možnom rozsahu, kvalite a dostupnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná sestra

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3867505  Datum zveřejnění: 10.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 850 EUR/mesiac