Práca v Sládkovičove - operátor výroby, ubytovanie zdarma

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Sládkovičovo, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
743,28 EUR/mesiaczáklad mzdy: 743,28€ + zákonné príplatky (sobota, nedeľa, riziko,..) + 15% variabilná zložka + 80€ prémia za dochádzku + 15€ dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Sládkovičove hľadáme operátorov.
Vašou náplňou práce bude:
- Obsluha strojových zariadení
- Kontrola strojov pred ich spustením a počas ich chodu, čistenie stroja
- Zvára drôt, vizuálne kontroluje kvalitu zvaru;
- Kontroluje kvalitu drôtu a cievky podľa pracovných postupov;
- Vedie evidenciu materiálu, kontroluje identifikáciu a identifikuje materiál;
- Manipuluje s vozíkom a zdvíhacím zariadením

- po 3 mesiacoch (zvládnutie tréningov, školení, požadovanej výkonnosti) nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu
- prémia za prítomnosť 80 Eur + príspevok na dochádzku 15 Eur
- poskytujeme ubytovanie ZDARMA nad 75km
- obedy a večere v závodnej jedálni (príspevok zamestnanca je 0,83 Eur)
- možnosť pravidelných záloh
- možnosť kariérneho rastu
- zabezpečená kyvadlová doprava zo Sládkovičova, prispôsobená na zmeny

Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0911828204
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v strojárenskom priemysle zo zameraním na výrobu, spracovanie a predaj oceľových drôtov .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v profesii ťahač drôtov je výhodou,
- manuálne zručný, dobré organizačné schopnosti,
- flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- technicky zdatný
- ochota pracovať na zmeny (4 zmenový režim - nepretržitá prevádzka)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3874195  Datum zveřejnění: 19.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 743,28 EUR/mesiac