Reagujte bez životopisu

Hľadáš Prácu? Pracuj oko operátor v lisovni vo Vrábloch!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vráble, Slovensko
3,99 EUR/hod.mzda 3,99/hod + motivačná odmena 135Eur brt (rozdelená na výkonnostnú a dochádzkovú zložku) prípaltky podľa ZP (nočná zmena, nadčas, sviatky, sob/ned)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

je to práca na lisovni, bodoni. Lisy sú rôznych veľkostí a tonáži. Jedná sa o obsluhu týchto lisov. Je to dvojobsluha alebo 4 obsluha týchto lisov. Čistý plech sa vloži do lisu ten si to vylisuje a potom sa to skontroluje a uloži do paliet. Výlisky plechov sú rôznych veľkostí.
Nápň: preštudovanie operačno-kontrolnej návodky, vypisovanie predpísaných tlačív, vykonávanie lisovania podľa OKN, zodpovedá za kvalitu výroby, za dodržiavanie technologických postupov, za dodržiavanie BOZP a používanie ochranných pomôcok, v prípade zistenia nezhodného produktu okamžité zastavenie výroby, riadia sa pokynmi svojich nariadených.

ubytovanie nad 50 km zdarma
doprava zabezpečená z ubytovane do podniku
stravovanie priamo v Matadore, obedy v jedálni

Informácie o výberovom konaní

práca na 3-4zmenke, nepretržitá prevádzka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder vo výrobe konponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

schopných, uruučných zamestnanov
flexibilita, skúsenosti

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3879445  Datum zveřejnění: 26.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 3,99 EUR/hod.