Reagujte bez životopisu

Pracuj ako skladník-zásobovač výrovných liniek v Novom Meste nad Váhom!

Mám záujem

Místo práce

Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Mzdové podmínky (brutto)

820 EUR/mesiacZákladná mzda 820 Eur brutto Výkonnostný bonus do 10% 40% bonus za nadčas z priemernej mzdy Príplatky zo zákona

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zásobovanie výrobných liniek materiálom
Príjem,zaskladňovanie a príprava materiálu na expedíciu
Manipulácia s materiálom a tovarom
Expedícia tovaru
Plnenie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
Aktualizácia údajov v systéme pomocou skenera

Základná mzda 820 Eur brutto
Výkonnostný bonus do 10%
40% bonus za nadčas z priemernej mzdy
Príplatky zo zákona
Práca na 3 alebo 4 zmeny
Práca na 4 zmeny len pre mužov a je potrebný preukaz VZV

Informácie o výberovom konaní

práca vhodná pre mužov
práca na 3 alebo 4 smeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

klient sa zaoberá službami v oblasti dopravy a logistiky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

ochotu pracovať
  • skusenosti s obsluhov motorových vozíkov - vyhodou
  • skusenosti s prácou s ručným skenerom - výhodou
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh
  • tímová spolupráca
  • nutná prax v sklade

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a.s.
Nám. Slobody 22
97101 Prievidza
ID: 3879996  Datum zveřejnění: 26.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac