Reagujte bez životopisu

Hľadáš Prácu?Pracuj oko operátor v lisovni vo Vrábloch!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vráble, Slovensko
Termín nástupu
ihned
Od 773 EUR/mesiacmzda 3,99/hod + motivačná odmena 135Eur brt (rozdelená na výkonnostnú a dochádzkovú zložku) prípaltky podľa ZP (nočná zmena, nadčas, sviatky, sob/ned)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je to práca na lisovni, bodoni. Lisy sú rôznych veľkostí a tonáži. Jedná sa o obsluhu týchto lisov. Je to dvojobsluha alebo 4 obsluha týchto lisov. Čistý plech sa vloži do lisu ten si to vylisuje a potom sa to skontroluje a uloži do paliet. Výlisky plechov sú rôznych veľkostí.
Nápň: preštudovanie operačno-kontrolnej návodky, vypisovanie predpísaných tlačív, vykonávanie lisovania podľa OKN, zodpovedá za kvalitu výroby, za dodržiavanie technologických postupov, za dodržiavanie BOZP a používanie ochranných pomôcok, v prípade zistenia nezhodného produktu okamžité zastavenie výroby, riadia sa pokynmi svojich nariadených.

ubytovanie nad 50 km zdarma
doprava zabezpečená z ubytovane do podniku
stravovanie priamo v Matadore, obedy v jedálni

Informácie o výberovom konaní

práca na 3-4zmenke, nepretržitá prevádzka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient sa zaoberá lisovaním plechov a prípravou polotovarov pre automobylový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

schopných, uruučných zamestnanov
flexibilita, skúsenosti

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3886096  Datum zveřejnění: 5.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 773 EUR/mesiac