Operátor do výroby, automobilový průmysl, ubytování + doprava zdarma, zálohy, bonusy

Mám záujem

Místo práce

třída Václava Klementa, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

Od 23 000 Kč/mesiac

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba autosedaček,
  • práce vhodná jen pro fyzicky zdatné-velmi náročná práce na ruce
náplň práce: potahování autosedaček-čalounictví, montování kabelů, plastů, ohřevů sedaček, práce s kůží a textílií
montážní pracovník pro výrobu autosedaček, potahování sedaček,práce s textilií,polo-kůží a kůží, montáž kabelů, plastů,žehlení kůže,expedice sedaček

  • příplatky + výkonnostní bonusy
  • Bezplatné ubytování
  • bezplatná lékařská prohlídka
  • bezplatná doprava -svozový autobus
  • přestup do kmene po 3 měsících

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovat budete pro společnost Adient. Vaší prací bude natahovat autopotahy a montáž
autosedaček

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a. s., organizační složka
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová
ID: 3886912  Datum zveřejnění: 6.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/mesiac