Operátor výroby, vhodné pro muže i ženy, ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduchá práce pro muže i ženy v třísměnném provozu
- výroba a kompletace dílů pro telekomunikační sféru
- obsluha výrobního zařízení
- montáž menších dílků a drobných komponentů
- vizuální kontrola a testování hotového výrobku
- nejedná se o práci na lince

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výkonnostní a kvartální BONUS, příplatek za víkend až 75%!
- možnost týdenní zálohy
- jako benefit SIM s neomezeným tarifem po ČR s 1,5 GB dat za 189 Kč - po 7 odpracovaných dnech ZDARMA!
- akce! Přiveď kamaráda - získáš bonus 5 000 Kč!
- 25 dní placené dovolené
- práce na hlavní pracovní poměr
- dotované stravování ve firemní jídelně
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- ubytování zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Podnik se zabývá výrobou optických kabelů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuálně zručné muže i ženy
- zodpovědnost a spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- zkušenosti s výrobou výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3888779  Datum zveřejnění: 9.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc