Zamestnaj sa u nás ako operátor výroby - muži, ženy, páry

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Olomoucký kraj, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
111,2 Kč/hod.111,20 CZK + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nového klienta hľadáme vhodných uchádzačov do výroby svetlometov pre automobilový priemysel.

Vašou náplňou práce bude:
• Jemná montáž, kompletizácia výrobkov
• Jednoduchá obsluha stroja
• Obsluha výrobnej linky
• Kontrola kvality

Ubytovanie zdarma
Doprava z ubytovania zabezpečená
Stravovacia karta
Zmeny: 12 hodinové / dlhý a krátky týždeň
Čisté a moderné pracovné prostredie
Práca je vhodná pre mužov aj pre ženy
Starostlivosť koordinátora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre lídra v automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť
skúsenosti z výroby výhodou
ochota pracovať na zmeny

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3889492  Datum zveřejnění: 10.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 111,2 Kč/hod.