Pracuj ako montér (zámočník) v Aachene v Nemecku!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nemecko
12,74 EUR/hod.Hodinová sadzba 12,74,- € /brutto po odpracovaní 3 mesiacov 13,81,- € /brutto po odpracovaní 5 mesiacov 14,18,- € /brutto Príplatok za odpracované nadčasové hodiny 25% Príplatok za odpracované nočné hodiny (odpracované min. 2hod., od 23.00-06.00): 25% ● V prípade stálej nočnej zmeny 20% Príplatok za odpracované hodiny počas nedele: 50% Príplatok za odpracované hodiny počas štátneho sviatku: 100% Príplatok za neodpracované štátne sviatky počas prac. týždňa: 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základná pracovná činnosť:
- Vykonávanie všeobecných interiérových prác na koľajových vozidlách
- Zmontovanie a demontáž menších a väčších komponentov, napr. sedadlá, nosiče batožiny, priečky...
- Práce podľa technických výkresov a prac. pokynov

Preplatenie jednosmerných nákladov pri prvej ceste z SR do DE (podmienka predložiť bločky z tankovania, cestovný lístok resp. potvrdenie od prepravcu o zaplatení cestovného)
Podpora, poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti, pri podaní nemeckého daňového priznania

Dlhodobá a perspektívna práca

Informácie o výberovom konaní

Zmennosť:
1. zmena 6,00 - 14,30 hod (alebo od 6,30 – 15,00) (závisí od zaradenia zamestnanca na pracovisko)
2. zmena 14,30 - 23,00 hod
Soboty 6,00 - 12,00 hod (každá druhá sobota, po rannej smene)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

spoločnosť sa zaoberá konštrukciou koľajových vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Váš profil:
- Ukončené vzdelanie v odbore mechatroniky, zámočník a podobne
- Pracovné skúsenosti ako montér
- Skúsenosti v priemysle železničných vozidiel sú vítané
- Manipulácia s bežnými ručnými nástrojmi
- Technické porozumenie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3907885  Datum zveřejnění: 1.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,74 EUR/hod.