Pozícia všeobecná sestra vo Vonšove. Prekrásne prestredie rezervácie SOOS v blízkosti Františkových Lázní! S ubytovaním zadarmo!

Mám záujem

Místo práce

Skalná, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

28 000 - 31 000 Kč/mesiacplus k základnej mzde prémie do 30% podľa kvality vykonanej práce + príplatky za prácu nadčas, sviatky, víkendy, nočné podľa zákonníka práce

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• V priebehu svojej zmeny realizuje všetky úkony v rozsahu harmonogramov práce SZP.
• Všetky poskytnuté úkony zdravotnej starostlivosti dokumentuje do IS
• Vytvára a aktualizuje ošetrovateľské plány klientov.
• Zaisťuje organizáciu a výkon zdravotnej starostlivosti
• Zostavuje ošetrovateľskú anamnézu a na základe rizikových faktorov u jednotlivých klientov
• Asistuje pri liečebných výkonoch lekára.
• Úzko spolupracuje s pracovníkmi v sociálnych službách
• Pripravuje klientov k vyšetreniam a zákrokom, zaisťuje sprevádzanie klientov na tieto vyšetrenia.
• Objednáva a pripravuje klientov k vyšetreniam a zákrokom, zaisťuje transport klientov do zdravotníckeho zariadenia.
• V neprítomnosti lekára poskytuje pred-lekársku pomoc pri stavoch ohrozenia života.
• Zaisťuje včasné plnenie ordinácií lekára
• Pri spracovávaní, správe a poskytovaní osobných a citlivých údajov o klientoch sa riadi platnou legislatívou a riadiacou dokumentáciou zamestnávateľa.

  • ubytovanie možné zadarmo v zariadení
  • príspevok na dopravu až do 2000Kč/mesačne
  • zariadenie sa nachádza v krásnom zrekonštruovanom dome
  • progresívna mzda, po skúšobnej dobe sa zvyšuje
  • zariadenia sa nachádza prírodnej rezervácii SOOS na severe Čiech, blízko kúpeľného mesta Františkovy Lázně v obci Skalná Vonšov

Informácie o výberovom konaní

- zasielajte profesné životopisy na uvedenú adresu, prosím
  • pre viac informácií nám môžete zavolať
  • výberové konania budú vo viacerých kolách
  • po úspešnom absolvovaní sa stávate priamo zamestnancom zariadenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Poslaním Domova so zvláštnym režimom Kazdův Dvůr je poskytnúť podporu a pomoc ľuďom s ťažkou a úplnou závislosťou na pomoci inej osoby, ktorí potrebujú komplexnú starostlivosť, ktorá im nemôže byť zaistená v ich domácom prostredí za pomoci rodiny či terénnych a ambulantných služieb. Zaistiť profesionálnu a individuálnu starostlivosť, ktorá klientov podporí v ich sebestačnosti s rešpektom k ich osobnosti, dôstojnosti a ochrane ich súkromia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • psychická a fyzická odolnosť
  • empatia a aktívna komunikatívnosť
  • schopnosť získať dôveru
  • flexibilita a schopnosť tvorivo riešiť problémy
  • schopnosť samostatného rozhodovania
  • starostlivosť, príjemné vystupovanie
  • tímový hráč
  • PC gramotnosť
  • základy nemčiny sú výhodou, nie podmienkou
  • lojalita

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Mlynská 27
04001 Košice

ID: 3910626  Datum zveřejnění: 11.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/mesiac