Všeobecná zdravotná sestra v DSS Skalná, okres Cheb!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Skalná, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
28 000 - 31 000 EUR/mesiacplus k základnej mzde prémie do 30% podľa kvality vykonanej práce + príplatky za prácu nadčas, sviatky, víkendy, nočné podľa zákonníka práce. Viete si zarobiť až do 45.000 Kč mesačne so príplatkami po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná činnosť podľa zákona o nelekárskych zdravotníckych pozíciách
- pracovné zmeny - 12h
- práca s geriatrickými pacientmi
- spolupráca s lekármi a nemocnicami v ČR aj v Nemecku, pretože niektorí klienti sú nemeckej národnosti
- práca je vhodná aj pre absolventov

- ubytovanie možné zadarmo v zariadení
- príspevok na dopravu až do 2000Kč/mesačne
- príspevok na rekreáciu 1500kč/ročne
- príplatky za zmennosť cca 5000Kč/mesačne
- pri základe 30.000 si viete zarobiť až do 45.000Kč/mesačne!!
- zariadenie sa nachádza v krásnom zrekonštruovanom dome
- progresívna mzda, po skúšobnej dobe sa zvyšuje
- zariadenia sa nachádza prírodnej rezervácii SOOS na severe Čiech, blízko kúpeľného mesta Františkovy Lázně v obci Skalná Vonšov
- možnosť ďalšieho vzdelávania a zdokonaľovania sa v Nemekom jazyku
- pomoc pri relokácii aj s rodinou

Informácie o výberovom konaní

- zasielajte profesné životopisy na uvedenú adresu, prosím
- pre viac informácií nám môžete zavolať
- výberové konania budú vo viacerých kolách
- po úspešnom absolvovaní sa stávate priamo zamestnancom zariadenia
- pozícia je vhodná aj pre absolventov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Poslaním Domova so zvláštnym režimom Kazdův Dvůr je poskytnúť podporu a pomoc ľuďom s ťažkou a úplnou závislosťou na pomoci inej osoby, ktorí potrebujú komplexnú starostlivosť, ktorá im nemôže byť zaistená v ich domácom prostredí za pomoci rodiny či terénnych a ambulantných služieb. Zaistiť profesionálnu a individuálnu starostlivosť, ktorá klientov podporí v ich sebestačnosti s rešpektom k ich osobnosti, dôstojnosti a ochrane ich súkromia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- psychická a fyzická odolnosť
- empatia a aktívna komunikatívnosť
- schopnosť získať dôveru
- flexibilita a schopnosť tvorivo riešiť problémy
- schopnosť samostatného rozhodovania
- starostlivosť, príjemné vystupovanie
- tímový hráč
- PC gramotnosť
- základy nemčiny sú výhodou, nie podmienkou
- lojalita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3910626  Datum zveřejnění: 3.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 EUR/mesiac