Reagujte bez životopisu

Pracuj v Kladne ako operátor výroby!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kladno, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
142 EUR/mesiac142, kč + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme proto vhodné uchazeče na pozici operátor/ka výroby ve 12cti hodinovém provozu.Náplní práce je balení stavebnic LEGO, jejich potisk, kompletace prvků LEGO a vývoj balení.

Zamestnanecké výhody, benefity

Hodinová mzda je 142,-/hodinu + výkonnostní prémie a příplatky. Stravování v závodní jídelně je i pro agenturní zaměstnance velmi výhodné, jeden oběd od 14,-Kč. Pokud půjdeš na přesčas, jsi za to odměněn.
Svozy – Beroun, Loděnice, Rudná - ZDARMA
Beroun
Most-Kladno
Slaný-Kladno
Louny -Kladno

Informácie o výberovom konaní

Po zkušební době 50% sleva na LEGO.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobní závod v Kladně je jeden ze čtyř výrobních závodů LEGO Group na celém světě

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

dobrý zdravotný stav
zručnosť
ochota pracovať na 12 hodinové smňeny

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

1000 a viac zamestnancov
ID: 3912197  Datum zveřejnění: 14.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 142 EUR/mesiac