Reagujte bez životopisu

Hľadáš prácu? Pracuj ako operátor optických káblov v Brne

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Brno, Česko
17 523 Kč/mesiacZÁKLADNÍ MZDA 17523 Kč KONTI PŘÍPLATEK 1500 Kč VÝKONNOSTNÍ PRÉMI 2000 Kč CELKEM HRUBÁ MZDA 21023 Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jednoduchá práce pro muže i ženy v dvou a třísměnném provozu
výroba a kompletace dílů pro telekomunikační sféru
obsluha výrobního zařízení
montáž menších dílků a drobných komponentů
vizuální kontrola a testování hotového výrobku
nejedná se o práci na lince

výkonnostní a kvartální BONUS, příplatek za víkend až 75%!
- možnost týdenní zálohy 1.000 Kč
25 dní placené dovolené
- práce na hlavní pracovní poměr
- dotované stravování ve firemní jídelně

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Společnost se zabývá výrobou telekomunikačních a elektrotechnických zařízení. Společnosti jde především o budování infrastruktury, urychlení a zlepšení komunikace v dnešním světe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálně zručné muže, ženy, páry
- ochotného pracovat v dvou nebo třísměnném provozu
- zodpovědného a spolehlivého
- s dobrým zdravotním stavem
- zkušenosti s výrobou výhodou, nikoliv podmínkou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3921042  Datum zveřejnění: 7.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 523 Kč/mesiac