Všeobecná zdravotná sestra nemocnica Vsetín.

Mám záujem

Místo práce

Vsetín, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

24 100 EUR/mesiac+7000 Kč zmenové príplatky + 1500Kč odmeny, k tomu 25% za nadčasy

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zdravotná sestra na oddeleniach: chirurgické a detské oddelenie nemocnice. Náplň práce podľa zákona o nelekárskych zdravotníckych profesiách. Prijmeme aj absolventov odboru všeobecná zdravotná sestra s diplomom DiS, alebo Bc. Výhodné pre naberanie prvých profesionálnych skúseností pre absolventov.

  • možná turnusová práca
  • podpora ďalšieho vzdelávania a kariérneho postupu
  • penzijné pripoistenie
  • poskytujeme ubytovanie v izbách, alebo nových bytoch
  • zvýhodnené stravovanie
  • nadčasy platené + 25%
  • uvedená mzda je progresívna, spolu s príplatkami dosiahnete až
31 000Kč/mesačne u absolventov. U sestier s praxou je mzda ešte vyššia.

Svoje životopisy prosím zasielajte na uvedenú mailovú adresu.
Pre viac informácií kontaktujte telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Plne akreditovaná nemocnica, dlhodobo na 1.mieste v hodnotení hospitalizovaných pacientov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • empatia
  • príjemná komunikácia
  • trestná bezúhonnosť
  • spoľahlivosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Mlynská 27
04001 Košice

ID: 3924545  Datum zveřejnění: 15.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 100 EUR/mesiac