Elektromechanik Vamberk

Mám záujem

Místo práce

Vamberk, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

26 000 - 40 000 Kč/měsíc

Termín nástupu

dle domluvy

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • opravy elektrických poruch na strojích ve výrobě
  • zapojování nových strojů při jejich aplikaci
  • elektrorepase zastaralých zařízení
  • spolupráce na vývoji jednoúčelových strojů pro výrobu z pohledu elektrospecialisty
  • 2 směnný provoz – pracovní pohotovost

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Dlouhodobé zaměstnání na HPP v kmenovém stavu
  • Stravenky, flexipassy
  • 5 týdnů dovolené, + 3 sick days
  • Příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Odměna za pracovní pohotovost až 2000 Kč / měsíc
  • Bonus 2500 Kč za plnou docházku
  • Firemní akce
  • Osobní ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se zabývá výrobou sněhových řetězů, řetězů pro lesnické hospodářství, břemenových a dopravníkových řetězů, Do-it-yourself výrobků, inženýrství, vázacích prostředků a kotevních prostředků tak jako ochranných řetězů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

elektromechanik
3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Střední odborné vzdělání v oboru elektro – stroje a zařízení
  • Schopnost čtení a orientace v elektrodokumentaci
  • Zkušenost s řídicími systémy - výhodou
  • Údržba strojů a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby
  • Identifikace poruch a jejich řešení, po elektrické i mechanické stránce
  • Instalace strojů a stroj. zařízení, uvádění strojů do provozu
  • Analytické myšlení, pečlivost, samostatnost
  • Praxe na elektroúdržbě min. 3 roky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Moravia s.r.o.
Sladkovského 484
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Fendrichová
Tel.: +420773768138
E-mail: poslat životopis
ID: 3924621  Datum zveřejnění: 16.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc