Reagujte bez životopisu

Pracuj ako operátor výroby sedačiek do áut v Žiline. Práca pre mužov, ženy aj páry s ubytovaním!

Mám záujem

Místo práce

Žilinský kraj, Slovensko

Mzdové podmínky (brutto)

4,23 EUR/hod.4,23€ btt/hodina + príplatky ,priemerne 858,95 €

Druh pracovního poměru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva jednotlivé operácie na linke podľa pracovného postupu a riadiaceho kódu v požadovanom cykle

  • stará sa o kvalitu práce na základe odbornej prípravy

  • je v súlade s teamlidrou a mení hlavné nariadenia

  • dodržiava predpisy bezpečnosti práce a požiaru

  • Efektívne využitie pracovného času

  • Udržiava poriadok a čistotu na pracovisku

  • dodržiava zásady triedenia odpadu

  • kontroluje kvalitu práce vykonanej v rámci kontrolného postupu

  • Skontroluje stav zariadenia na výrobu elektrického náradia a výrobkov a zodpovedá za jeho správne zaobchádzanie a dodanie

  • kontroluje vykonanú operáciu

  • spĺňa požiadavky zákazníka podľa Príručky na hodnotenie systému riadenia kvality 5 Star

Zamestnanec vykonáva ďalšie úlohy a činnosti, ktoré mu ukladajú jeho nadriadení zamestnanci v súvislosti s dohodnutým druhom práce.

  • ubytovanie – V ZA na 2-3lôžkových izbách
  • pre dochádajúcich príspevok na cestovné od 0,40€ -2.30€ na odpracovaný deň podla km od mista bydliska
  • stravné lístky 4€, zrázka 0,79€

P

Informácie o výberovom konaní

prác avhodná pre mužov aj ženy
8 hodinové smeny
3 smenná prevádzka
muži výroba autosedačiek
ženy výroba interiérov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient sa zaoberá výrobou autosedačiek a interierov do áut

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zručný, dobrý zrak, fyzicky zdatný – práca v tempe

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Staffing s.r.o.
Námestie slobody 22
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Sedláková
Tel.: +421905920725
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3942527  Datum zveřejnění: 25.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 4,23 EUR/hod.