Všeobecná sestra v mestečku Počátky! Vhodné aj pre absolventov!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Počátky, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
23 000 - 38 000 Kč/mesiacUvedená mzda je len najnižšia základná. Skutočná výška základnej mzdy závisí od dosiahnutého vzdelania a rokov praxe + zmenové príplatky až do 7000Kč a prémie podľa mzdového poriadku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce podľa zákona o nelekárskych zdravotnícky pracovných pozíciách. Práca je na oddelení následnej starostlivosti v nepretržitej zmenovej prevádzke.

- ubytovanie zabezpečené
- stravovanie na pracovisku
- ústretové jednanie zo strany vedenia nemocnice
- podpora ďalšieho vzdelávania
- dovolenka 5 týždňov
- krásne prostredie na Vysočine

Svoje životopisy zasielajte na uvedenú mailovú adresu, pre otázky ma kontaktujte telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- empatia
- komunikatívnosť
- zmysel pre detail a poriadok
- spoľahlivosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3946956  Datum zveřejnění: 6.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/mesiac