Všeobecná sestra v mestečku Počátky! Vhodné aj pre absolventov!

Mám záujem

Miesto práce

Počátky, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

23 000 - 38 000 Kč/mesiacUvedená mzda je len najnižšia základná. Skutočná výška základnej mzdy závisí od dosiahnutého vzdelania a rokov praxe + zmenové príplatky až do 7000Kč a prémie podľa mzdového poriadku.

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce podľa zákona o nelekárskych zdravotnícky pracovných pozíciách. Práca je na oddelení následnej starostlivosti v nepretržitej zmenovej prevádzke.

  • ubytovanie zabezpečené
  • stravovanie na pracovisku
  • ústretové jednanie zo strany vedenia nemocnice
  • podpora ďalšieho vzdelávania
  • dovolenka 5 týždňov
  • krásne prostredie na Vysočine

Svoje životopisy zasielajte na uvedenú mailovú adresu, pre otázky ma kontaktujte telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdělání v oboru

Všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Ano

  • empatia
  • komunikatívnosť
  • zmysel pre detail a poriadok
  • spoľahlivosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice

ID: 3946956  Datum zveřejnění: 6.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/mesiac